9 листопада відбудеться наукова конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи)

Це вже четверта подібна конференція, яка організована кафедрою політології Львівського національного університету імені Івана Франка. Але цього разу вона відбуватиметься в рамках проекту “Удосконалення методів та інструментів політології в Україні: вплив університетів країн Вишеградської четвірки” за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Робочим днем конференції буде 9 листопада 2019 року і відбуватиметься вона за адресою: м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Університетська 1.

Конференція буде організована за такими науковими секціями:

  1. Особливості аналізу та зміни виборчих преференцій під час президентських і парламентських виборів 2019 року в Україні.
  2. Електоральні процеси і трансформації в країнах Вишеградської групи й інших країнах Центрально-Східної Європи та світу.
  3. Динаміка розвитку партійних і виборчих систем в Україні, країнах Вишеградської групи й інших країнах світу.

За результатами підготовки та проведення наукової конференції буде опубліковано збірник наукових статей і тез її учасників – “Політичні партії і вибори: українські та світові практики”.

Організаційний комітет конференції встановлює перелік вимог до її учасників:

1) для реєстрації своєї участі у конференції потрібно до 15 жовтня 2019 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням;

2) до 1 листопада 2019 р. надіслати на електронну адресу доцента кафедри політології, доктора політичних наук Литвина Віталія Сергійовича (lytvyn.vitaliy@gmail.com) повний текст статті або тез виступу на конференції, оформлений відповідно до встановлених вимог.

Вимоги до оформлення статей і тез виступів на науковій конференції можна отримати на цій сторінці або завантажити за посиланням.

Більше інформації Ви можете отримати з офіційного сайту проекту та слідкуючи за нами у Фейсбуці!